Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Kajak Coosa - rybářský kajak v naší půjčovně raftů a kánoí.

Cena:

200 Kč

Půjčovna lodí

Popis:

Již legendární model od firmy Jackson kayak. Svojí stabilitou překonává ostatní modely a je tedy ideální nejen pro stojaté, ale i pro tekoucí vody. V kajaku lze jak stát tak sedět na sedačce, která nabízí dvě polohy. Skvělý kajak pro kayakfishing – rybaření z kajaku v českých podmínkách.

Info: Coosa je velmi výkonný a univerzální kajak, který je určen jak pro stojaté tak především pro tekoucí vody. Tento kajak také splňuje veškeré požadavky moderního rybáře co se týče pohodlí při chytání a jednoduché dostupnosti všech technických vylepšení. Podobně jako většina plastových kajaků je i Coosa téměř nezničitelným plavidlem. Je vyrobená z plastu Elite, který se používá pro kajaky určené k sjíždění vodopádů a divokých peřejí. Coosa je univerzální kajak, který najde své využití ve většině rybářských terénů. S Coosou se nemusíte bát ani sjet menší jezy a peřeje a dostat se tak na neprolovená loviště.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

9173245

Počet zhlédnutí:

58 335x

Zhlédnutí detailu:

2 314x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 014 282 inzerátů