Rybářský člun Alfonso Gumotex

Cena:

27 387 Kč

Půjčovna lodí

Popis:

Prodám nafukovací Rybářský člun Alfonso Gumotex.

Skladem v Žilině SR.

Zasílám i na dobírku (kurýrem zdarma i do ČR)

Cena 1074 EUR s DPH, cena v CZK je uvedena při kurzu 25,50 Kč / EUR.

ALFONSO je až třímístný člun navržen pro sportovní rybáře, nicméně se hodí stejně dobře i k pohodlným a bezpečným výletem po jezerech, přehradách, rybnících a větších řekách.

Na zrcadlo na zadní části člunu (vybavené dvěma držáky na pruty) lze připevnit motor až do síly 2,6 kW [3,5 hp]. Bez motoru je možné použít klasická kanoistická pádla (dvoučlenná posádka) nebo vesla.

Alfonso má 3 sedačky z kvalitní dřevěné překližky (lze je opatřit pohodlnými polohovatelnými nafukovacími sedačkami, z nichž dvě jsou součástí výbavy) a dají se použít i jako stoleček nebo pro upevnění dalšího příslušenství.

Otvory pro uchycení vybavení mají standardní rozteč, používanou u rybářského vybavení. Součástí výbavy člunu je držák na prut CANNON, který je obzvláště vhodný na rybolovnou techniku ​​trolling.

Člun je velmi stabilní a snadno drží dopředný kurz. Součástí člunu je také kvalitní deska z překližky, která se umístí na dno člunu a zpevní podlahu tak, že je v lodi jednoduché i stát.

Člun je vybaven množstvím praktických úchytů na přichycení vybavení a bagáže včetně praktických držáků na láhev s pitím nebo box s návnadami.

Nafukovací rybářský člun ALFONSO obsahuje již tradiční bezpečnostní prvky člunů GUMOTEX jako je např. Přetlakový ventil ve dně člunu nebo bezpečností lano po celém obvodu.

Člun včetně standardní výbavy je sbalený do praktického transportního vodotěsného vaku o objemu 135 litrů.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13583533

Počet zhlédnutí:

8 710x

Zhlédnutí detailu:

64x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 014 282 inzerátů